1398/2/12 پنجشنبه
بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد.
بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی با حضور ۱۷ زوج دانشجو و استاد دانشگاه با برگزاری کارگاه ویژه زوجین در سالن فارابی ستاد دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه  در ابتدای این مراسم  که صبح روز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت  برگزارگردید حجت الاسلام والمسلمین دکترمطهری پور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان  گفت: «زوجیت، یک نعمت است که از طرف خداوند به همه موجودات از جمله انسانها داده شده است و باید قدردان این نعمت باشیم».
وی افزود: «تشکیل خانواده و سبک زندگی در این نهاد خانواده، یک نوع با هم بودن است و همیشه بایستی نهاد خانواده را تقویت نمود».دراین کارگاه که دکتر نوری سپهر معاون تحقیات و فناوری و سرکار خانم دکتر جودکی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند؛دکتر دمیرچی مباحثی را پیرامون زندگی مشترک و خانواده با شرکت کنندگان در میان گذاشت.

در پایان این مراسم و به صورت نمادین هدایا و لوح تبریک شامل پیام تبریک مقام معظم رهبری ، پیام رییس دانشگاه و رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به زوجین دانشجو اهدا شد وهمچنین به مناسبت روز استاد هدایای نیزبه زوجین استاد تقدیم گردید.
در پایان این مراسم زوجین دانشجو به همراه مسئولین دانشگاه نماز ظهر و عصر را به جماعت اقامه و ناهار را در فضایی صمیمی میهمان دانشگاه بودند.
عكس هاي مرتبط :

لینک های مفید
اعلانات